A może by takPRZEGADAĆ DECYZJĘ

O mnie

Choć z wykształcenia jestem prawnikiem i w zawodzie tym przepracowałam ponad 18 lat, od ponad 6 lat wspieram firmy w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów. W zasadzie to pracowników firm wspierając ich w rozwoju osobistym,  rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów, osiąganiu celów życiowych i biznesowych czy realizacji wyzwań, jakie stawiają sobie sami, albo są im stawiane czy zespołom, których są częścią. 
Moja praca polega na tym, by wspierać innych przy szukaniu najlepszych, na danych moment dla nich rozwiązań. Bo co to w ogóle znaczy najlepszych - dla mnie zapewnie co innego niż dla Ciebie czy jakiejkolwiek innej osoby. Szukanie rozwiązań nie polega wyłącznie na ich generowaniu. Etap, który go poprzedza to etap eksplorowania tematu - problemu. Często, by wygenerować kreatywne dla nas samych rozwiązania musimy przyjrzeć się temu, w jaki sposób myślimy, co wiemy o tym, w jaki sposób postrzegamy daną sytuację, na ile jesteśmy świadomi własnych przekonań, które ograniczają nas w kreowaniu rozwiązań, mechanizmów obronnych, bo może np. wcale nie chodzi o to chcemy zmienić pracę, schudnąć, opracować plan, poprawić relacje z ..., znaleźć sposób na ... Dochodzenie do sedna, do tego o co nam tak naprawdę chodzi, co chcemy osiągnąć jest kluczowe. Często, by rozwiązać dylemat, musimy sobie najpierw odpowiedzieć na to kim jesteśmy, kim chcemy być, gdzie chcemy być i jak to rozwiązanie, które przychodzi nam do głowy jako pierwsze, ma się do tego. 
W swojej pracy przywiązuje dużą wagę do tego, by pracować zgodnie z kompetencjami, które posiadam, a które zostały potwierdzone zdanymi międzynarodowymi egzaminami. Jestem akredytowanym coachem PCC ICF - pracuję zgodnie ze standardami International Coach Federation, coachem CALC WIAL (metody wykorzystywanej przy rozwiązywaniu problemów i doskonaleniu umiejętności liderskich), pracuję metodami zwinnymi Agile.
Projektuję oraz prowadzę także specjalistyczne szkolenia, np. ze sztuki zadawania dobrych pytań i słuchania. Współpracuję z Instytutem MUKOID w Krakowie, gdzie prowadzę zajęcia na certyfikowanym przez ICF zaawansowanym na poziomie 2 zajęcia dla coachów w zakresie doskonalenia kompetencji w obszarze komunikowania z klientem (słuchanie, zadawanie pytań). 
Poza pracą uwielbiam "nutki" - muzykę w każdym brzmieniu, choć wiadomo, że są takie, które brzmią mi lepiej, uwielbiam książki, rower, rolki. 
W pracy i w kontaktach z drugim człowiekiem najbardziej cenię szacunek - wciąż się go uczę i poznaję co to tak naprawdę znaczy. 
Pytania, które często lubię sobie zadawać: po co? a może nie mam racji?W naszej firmie kochamy wszystkie zwierzaki

Beethoven

Platon

Beetho i Platon